Protože si každá nová výmalba vyžaduje čas, pracují zaměstnanci malířství Praha i o svátcích a víkendech, abyste nemuseli narušovat běžný chod vaší domácnosti během pracovního týdne.

Preciznost a pečlivost na prvním místě

Pracovníci z malířství Praha dbají především na pečlivě odvedenou práci. Samotné výmalbě pokojů předchází konzultace, na které si přesně dohodnete, jak bude projekt probíhat a vyberete techniky a malby, které budou použity. Zkušení malíři pak v dohodnutém termínu provedou všechny přípravné práce, ať už se jedná o stěhování nábytku a jeho zakrývání, nebo škrabání stěn a jejich penetraci. Zároveň také demontují připevněný nábytek jako jsou různé nábytkové konstrukce a garnýže a po skončení prací zase vše uvedou do původního stavu.

Malířství Praha se specializuje na malířské práce, lakýrnické práce a nátěry, tapetování, provádí také speciální techniky výmalby a samozřejmostí je také důkladný úklid po malování.

Nátěry fasád, konstrukcí i střech

Potřebuje váš dům kompletní změnu? Malířství Praha zařídí výmalbu interiéru a postará se také o exteriér. Pokud se vám zdá, že střecha vašeho obydlí nutně potřebuje přetřít, obraťte se na zkušené malíře a natěrače. Pro majitele domu může být někdy problém, když je střecha jeho nemovitosti příliš strmá nebo vysoká. Výškové práce a nátěry střech jsou pro malířství Praha denním chlebem. I ve výškách zvládnou aplikovat kvalitní a vysoce odolný nátěr, který vydrží několik dalších let. Kromě toho provádí také nátěry okapů, klempířských prvků a konstrukcí.

Oprava fasády mnohdy vyžaduje zkušené odborníky, kteří svou práci odvedou kvalitně a precizně. Malířství Praha provádí opravy fasád po celé Praze i jejím blízkém okolí. Školení zaměstnanci vám rádi nabídnou své dlouholeté zkušenosti a přijedou opravit fasádu vašeho domu. Poradí si také s drobným poškozením omítky.

Je složité natřít plechovou střechu?

Plechové střechy jsou často volenými krytinami dovolenkových chat, ale pyšní se nimi i mnohé obytné domy. Plechová střecha má spoustu výhod, ale také nevýhod. Mezi její slabiny patří například to, že je třeba ji jednou za pár let přetřít a obléct do nového kabátu. Pak přichází starosti s výběrem barvy a přípravami na nanášení nátěru. Střechu je nutné uklidit, očistit a také odstranit starý nátěr. Před samotnou aplikací barvy je třeba udělat mnoho práce, aby nátěr dobře přilnul a vydržel několik dalších let. Točí se vám hlava už jen při pomyšlení na všechnu tu dřinu? Už nemusí. Zkušení natěrači z malířství Praha vám rádi pomohou. Prokonzultují s vámi veškeré postupy, pomohou s výběrem barvy a podle vašich časových možností se domluvíte, kdy přijedou práci provést.

Nátěry střech, konstrukcí nebo oprava fasády? Pro malířství Praha to není žádný problém

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *