Protože si každá nová výmalba vyžaduje čas, pracují zaměstnanci malířství Praha i o svátcích a víkendech, abyste nemuseli narušovat běžný chod vaší domácnosti během pracovního týdne.

Preciznost a pečlivost na prvním místě

Pracovníci z malířství Praha dbají především na pečlivě odvedenou práci. Samotné výmalbě pokojů předchází konzultace, na které si přesně dohodnete, jak bude projekt probíhat a vyberete techniky a malby, které budou použity. Zkušení malíři pak v dohodnutém termínu provedou všechny přípravné práce, ať už se jedná o stěhování nábytku a jeho zakrývání, nebo škrabání stěn a jejich penetraci. Zároveň také demontují připevněný nábytek jako jsou různé nábytkové konstrukce a garnýže a po skončení prací zase vše uvedou do původního stavu.

Malířství Praha se specializuje na malířské práce, lakýrnické práce a nátěry, tapetování, provádí také speciální techniky výmalby a samozřejmostí je také důkladný úklid po malování.

Nátěry fasád, konstrukcí i střech

Potřebuje váš dům kompletní změnu? Malířství Praha zařídí výmalbu interiéru a postará se také o exteriér. Pokud se vám zdá, že střecha vašeho obydlí nutně potřebuje přetřít, obraťte se na zkušené malíře a natěrače. Pro majitele domu může být někdy problém, když je střecha jeho nemovitosti příliš strmá nebo vysoká. Výškové práce a nátěry střech jsou pro malířství Praha denním chlebem. I ve výškách zvládnou aplikovat kvalitní a vysoce odolný nátěr, který vydrží několik dalších let. Kromě toho provádí také nátěry okapů, klempířských prvků a konstrukcí.

Oprava fasády mnohdy vyžaduje zkušené odborníky, kteří svou práci odvedou kvalitně a precizně. Malířství Praha provádí opravy fasád po celé Praze i jejím blízkém okolí. Školení zaměstnanci vám rádi nabídnou své dlouholeté zkušenosti a přijedou opravit fasádu vašeho domu. Poradí si také s drobným poškozením omítky.

Je složité natřít plechovou střechu?

Plechové střechy jsou často volenými krytinami dovolenkových chat, ale pyšní se nimi i mnohé obytné domy. Plechová střecha má spoustu výhod, ale také nevýhod. Mezi její slabiny patří například to, že je třeba ji jednou za pár let přetřít a obléct do nového kabátu. Pak přichází starosti s výběrem barvy a přípravami na nanášení nátěru. Střechu je nutné uklidit, očistit a také odstranit starý nátěr. Před samotnou aplikací barvy je třeba udělat mnoho práce, aby nátěr dobře přilnul a vydržel několik dalších let. Točí se vám hlava už jen při pomyšlení na všechnu tu dřinu? Už nemusí. Zkušení natěrači z malířství Praha vám rádi pomohou. Prokonzultují s vámi veškeré postupy, pomohou s výběrem barvy a podle vašich časových možností se domluvíte, kdy přijedou práci provést.

Nátěry střech, konstrukcí nebo oprava fasády? Pro malířství Praha to není žádný problém

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *