V současné době mají podnikatelé mnoho možností, jak pro společnost získat auto aniž by museli vynaložit velké finance na jeho nákup. Do popředí se totiž dostává pronájem vozidel, který splňuje vše, co zákazník požaduje. Je možné pronajmout si nejen osobní vozy, užitkové dodávky, ale také minibusy, nebo – li dodávky osobní. Ty jsou určeny výhradně pro přepravu osob.  Své profesionální služby nabízí také autopůjčovna minibusů Praha.

 

Půjčovna minibusů Olomouc
Nabízíme kvalitní služby.

Jaké služby nabízejí autopůjčovny

Každá půjčovna má nejen svá pravidla, ale nabízí své individuální služby. Jde zejména o krátkodobý a dlouhodobý pronájem. Ten krátkodobý je určený jen na několik dní, ale nejdéle na 30 dní. Může jít o svatbu o víkendu nebo jinou rodinnou oslavu, ale také o kratší dovolenou či rodinný výlet. Pak je tu ten dlouhodobý pronájem, který je sjednáván na dobu až 60 měsíců. Jednou z klíčových výhod dlouhodobého pronájmu je, že díky relativně nízkým měsíčním splátkám lze snadno ovládat své finance. Nižší splátky jsou způsobeny jejich rozložením na delší časové období. Jak jistě všichni vědí, jakmile vozidlo a to jakékoliv opustí brány svého výrobce, jeho hodnota klesá. U dlouhodobé smlouvy vše, za co by měl zákazník zaplatit, je používání vozidla a palivo, nikoli plná hodnota vozidla. I dlouhodobý pronájem nabízí autopůjčovna minibusů Praha.

Co vyplývá z dlouhodobého pronájmu

Pokud se řidič po skončení smlouvy rozhodne pro odkup vozidla, určí se hodnota automobilu podle jeho skutečné, tj. tržní hodnoty. Navíc v případěuzavření smlouvy o pronájmusi zákazník může být jist, že mu bude poskytována podpora od začátku do konce po celou dobu trvání smlouvy. Znamená to třeba, že v případě poruchy vozu automaticky dostane zákazník jiné.  A lze v tomto případě říct, že dlouhodobá smlouva znamená také dlouhodobé vztahy. Díky této vysoké popularitě a vysoké dynamice růstu se podíl dlouhodobého pronájmu automobilů na celkovém prodeji nových osobních automobilů zvýšil.

Co nabízejí tyto minibusy

Každý takový vůz je dnes velmi komfortně vybaven. Nejen cestující, ale i řidič má dostatek prostoru a i zavazadlový prostor je dost prostorný pro kufry a jiná zavazadla. Minibusy také představují pohodlnější cestování a dokonce některé minibusy jsou přizpůsobeny tak, že  díky možnosti nastavení sedadel lze v nich také přenocovat. Nabídka takových vozů je vhodná pro soukromé akce, jako jsou svatby nebo rodinné výlety. Využití těchto vozů je všestranné. Může jít o pronájem ze strany soukromých osob, ale také ze strany malých a středních firem, které tyto služby využívají například z důvodu firemního školení nebo také převozu svých zaměstnanců do práce.

Co je potřeba k pronájmu minibusů

Každá půjčovna si určuje svá pravidla, takže je to individuální. Většinou jde ale samozřejmě o platné doklady, tedy řidičský a občanský průkaz a vratnou kauci. Určitě by měl také řidič splňovat, která je v tomto případě nad 21 let. Také autopůjčovna minibusů Praha má svá pravidla pro zapůjčení minibusů. Je to věk řidiče nad 21 let a jeho dvouleté praktické zkušenosti s řízením motorového vozidla, navíc musí být řidič obyvatel státu EU.

 

 

 

 

 

Pronájem zajistí i autopůjčovna minibusů Praha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *