Naše firma nabízí profesionální čištění koberců za bezkonkurenční cenu. O váš koberec byste se měli starat pravidelně sami, ovšem jednou za čas doporučujeme svěřit tento úkon firmě, která provede mokré hloubkové čištění, na které má speciální přístroje a prostředky. Zbavíte se tím i mikroorganismů a nečistot, které nejsou normálně ani vidět, přesto jich běžně používaný koberec obsahuje tisíce.

Mokré hloubkové čištění koberc

            Doporučujeme tento proces podstoupit minimálně jednou ročně v případě, že nemám doma děti, zvířata či alergika. Jinak je vhodnější ho provést 2 – 3x ročně, případně častěji dle potřeby. Jedná se o jednu z nejúčinnějších metod, jak dokonale zbavit váš koberec všech nečistot. Přesně tohle čištění naše firma nabízí, proto neváhejte a svěřte váš koberec do rukou našich profesionálů, odborníků, kteří si s ním hravě poradí.

Jak na čištění skvrn

Každému z nás se občas stane malá nehoda, kdy na koberec něco vylije, spadne mu jídlo a podobně. A taková skvrna od kávy nebo červeného vína není nic příjemného. Přinášíme proto alespoň základní rady, jak se zachovat, abyste váš koberec zachránili. Čas je zde proti vám. Když rozlijete po koberci například kávu, je třeba jednat rychle. Vezměte suchou bavlněnou nebo papírovou savou utěrku a snažte se tupováním co nejvíce tekutiny odsát. Místo nikdy netřete, pouze přikládejte utěrku k povrchu.

čištění koberců Praha 4
čištění skvrny od červeného vína

V dalším kroku potřete skvrnu šťávou z citronu, nechce působit a po chvíli promyjte čistou vodou. Můžete také vyzkoušet použití kuchyňské soli nebo pevného mýdla. Obdobně postupujte, pokud se bude jednat o červené víno. Jen před použitím citronu se snažte víno rozředit tak, aby nepřilnulo k vláknům koberce.

Neberte péči o koberce a sedačky na lehkou váhu

Jak již bylo výše uvedeno, jednou ročně se obraťte na profesionální firmu, klidně to můžeme být my – čištění koberců Praha 4. Výrazně tím prodloužíte životnost vašeho koberce, a také pro sebe zajistíte lepší a kvalitnější ovzduší, méně zatížené mikroorganismy, plísněmi a bakteriemi.

 

Tagy: čištění koberců Praha 4

Mokré čištění koberců a sedaček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *